Kariyer

[ct_space space_lg=”46″ space_md=”46″ space_sm=”0″ space_xs=”0″][ct_heading text=”Doster Hukuk olarak 1995’ten bugüne sizlerleyiz” font_size_sm=”24″ font_size_xs=”24″ font_weight=”” show_gap=”show” subtitle=”Kariyer” description_font_weight=”inherit” margin_bottom=”0″]

Hukuk alanında faaliyet gösteren deneyimli ve dinamik kadrosuyla faaliyetlerini sürdüren Doster Hukuk’a dinamizm katabilecek farklı disiplinlerde pozitif değer oluşturabilecek yeteneklere her zaman önem veriyoruz. Ekiplerimizin farklı alanlarda müşterilerimizi anlayıp uygun bir biçimde ihtiyaçlarına çözüm getirebilecek ve memnuniyet anlayışını maksimize edebilecek yapıda olması temel hedeflerimiz arasındadır.

Kariyer bağlamında genç ve dinamik ekibimizin büyümesi hususunda yetenekli ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. Yeni projelerde yer almak, işe katkı sağlamanıza imkan tanıyan bir çalışma ortamında kariyer imkanına sahip olmak için sizde yerinizi alabilirsiniz. Bizim ekibimizde yer almak isterseniz ik [at] dosterhukuk.com adresine ön yazınız ile birlikte CV’nizi iletebilirsiniz.

Saygılarımızla
Doster Hukuk

[ct_space space_lg=”0″ space_md=”0″ space_sm=”35″ space_xs=”35″]
[ct_box_background_image bg_image=”2308″ box_height=”551″ box_height_mobile=”350″]