Enerji ve Doğal Kaynaklar

[ct_space space_lg=”46″ space_md=”46″ space_sm=”0″ space_xs=”0″][ct_heading text=”Doster Hukuk olarak 1995’ten bugüne sizlerleyiz” font_size_sm=”24″ font_size_xs=”24″ font_weight=”” show_gap=”show” subtitle=”Enerji ve Doğal Kaynaklar” description_font_weight=”inherit” margin_bottom=”0″]

Enerji ve doğal kaynaklara olan talep küresel olarak artmaya devam ederken, temiz enerji teknolojilerinin düşen maliyeti, elektrifikasyona, akıllı teknolojiye ve geleneksel olmayan hidrokarbonlara geçiş, küresel enerji sisteminde köklü değişikliklere neden oluyor. Bu sektördeki işletmeler, değişen enerji ortamında onlara rehberlik etmek için güvenebilecekleri deneyimli avukatlardan anlayışlı ve zamanında tavsiyelere ihtiyaç duyarlar.

 

Doster Hukuk, 25 yılı aşkın süredir enerji ve doğal kaynaklar alanında faaliyet göstermektedir.

Uzman avukatlarımız, petrol ve gaz, konvansiyonel enerji, yenilenebilir enerji kaynakları, madencilik ve enerji emtiaları alanlarındaki uzmanlığı ile eksiksiz bir hizmet uygulaması sunmaktadır. Ayrıca, enerji ve yeni teknoloji arasındaki bağlantı noktasında pazar lideri sektörler arası yetenekler getiriyoruz.

Avrupa ağımız genelinde müşteri merkezli bir yaklaşım benimseyerek, odaklanmış ve kişisel bir hizmet sunmak için kompakt, ortak liderliğindeki ekipler halinde çalışıyoruz ve müşterilere bekledikleri değeri ve esnekliği sağlamak için alternatif maliyetlendirme çözümleri kullanıyoruz.

Eldeki konu ister fon yaratma, borç finansmanı, M&A, portföy edinimi veya elden çıkarma, ister proje geliştirme veya düzenleyici tavsiye ile ilgili olsun, uzman ekibimiz birinci sınıf, dinamik tavsiyeler sunmak için derinlemesine sektör bilgisine ve endüstri deneyimine sahiptir.

 

En büyük enerji ve madencilik şirketlerinden, borç sağlayıcılardan ve finansal yatırımcılardan geleneksel enerji, madencilik, yenilenebilir enerji ve yeni teknolojideki orta ölçekli ve daha küçük operatörlere kadar, sektör genelinde kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

 

Enerji ve doğal kaynaklar ekibimiz, küresel ofis ağımız genelinde mevcuttur ve her zaman ticari gerçeklerin bilincinde olarak, çekişmeli ve çekişmeli olmayan disiplinlerin tüm alanlarında en iyi uygulama önerilerini sunan avukatlardan oluşur. Müşteriler genellikle karmaşık çok yargı yetkisine sahip ve sınır ötesi işlemlere ve anlaşmazlıklara dahil olurlar. Bu, derin endüstri bilgisi ve sağlayabileceğimiz pragmatik, risk bilincine sahip tavsiyeler gerektirir. En önemlisi, karmaşık ve hızla değişen bir pazar hakkında keskin bilgiler sunuyoruz. Jeopolitik ve piyasa faktörleri, enerji ve doğal kaynaklar sektörü üzerinde baskı oluşturmaya devam ederken, çevresel kaygılar yenilenebilir enerji sektörünü destekledi. Böyle bir bağlamda, müşteriler çekici fırsatların yanı sıra önemli zorluklarla da karşı karşıyadır ve faaliyet gösterdikleri dinamik ortama kararlı bir şekilde yanıt vermelerine yardımcı olma konusunda ustayız.

[ct_space space_lg=”0″ space_md=”0″ space_sm=”35″ space_xs=”35″]
[ct_box_background_image bg_image=”2316″ box_height=”551″ box_height_mobile=”350″]